Co to jest No Pewnie?

Poczytaj o nas: polska marka modowa No pewnie to malutka, polska marka odzieżowa. Stworzona przez jedną, młodą i pełną dobrej energii dziewczynę. Co wyróżnia moją markę? Przeogromny wybór wzorów i kolorów oraz to, że szyjemy na zamówienie – dopasowując do Twojego wzrostu i Twoich preferencji.

Po sześciu latach działania pod szyldem HabyBaby zmieniłam nazwę i logo na nowe, które jest otwarte na rozwój marki.

👉🏻DLACZEGO?

Od dłuższego czasu skupiam się w swoich kolekcjach na odzieży damskiej, dziecięce są przy okazji. Gdy HabyBaby powstawało miało być połączeniem mody dziecięcej z damską stad nazwa która miała łączyć te dwa kierunki (przeczytaj baby po polsku i po angielsku). Odchodzimy od dziecięcych – dlatego się zmieniamy.

👉🏻 CZY JUŻ NIE BĘDZIE UBRAŃ DLA DZIECI?

Będą! Póki co, w formie wykorzystywania mniejszych kawałków po szyciu damskim czyli wasze ulubione #zerowaste – tańsze, wyjątkowe i od ręki.

Jak powstają ubrania w No Pewnie i dlaczego czekasz aż dwa tygodnie?

Proces twórczy musi trwać, u nas nie zamawiasz gotowych ubrań (poza działem ‘GOTOWCE’), my je dla Ciebie SZYJEMY! Tu na miejscu – w okolicach Gdańska.

Markę prowadzę ja – Patrycja, ale bez pomocy bliskich to by się nie udało. Reniu, Lucynko, Janku, Madziu, Sandro, Kasiu, Aniu, Irino, Dagmaro, Julko, Ulo serdecznie Wam dziękuję, jedziemy dalej!

Kto to wszystko wymyślił? Czyli kilka słów o mnie.

W malutkich Markach modowych, takich jak moje No Pewnie (dawniej: HabyBaby) wiadomo kim jest założycielka- przedstawię się zatem 🙂Jestem Patrycja, mam 34 lata i to ja kilka lat temu wymyśliłam sobie HabyBaby jako pasję, w której się realizuję i teraz działam pod nazwą No Pewnie. W życiu prywatnym jestem szczęściarą – mam dwóch wspaniałych synków Brunia i Teosia, kochanego faceta Janka, z którym życie jest piękniejsze oraz rodzinę i przyjaciół którzy wspierają mnie na każdym kroku.  Poza szyciem  do niedawna miałam jeszcze jedną pracę – uczyłam dzieci w przedszkolu.

Co lubię? Podróżować (oj podróżujemy DUŻO! aby podziwiać piękne krajobrazy), polską muzykę alternatywną, wstawać wcześnie rano, polskie kryminały w wersji papierowej, uśmiechniętych ludzi, słoneczną pogodę, dobre wino i kuchnię śródziemnomorską.

Klientki HabyBaby

Przede wszystkim kobiety, kobiety różnorodne. Takie w rozmiarze S, XXXS, L czy XXL… babeczki, które wiedzą czego chcą (a jak nie wiedzą to pytają, z czego powstają dłuuuugie rozmowy na messengerze 😉 ), takie co lubią wysoką jakość i energię kolorów. Dostaję od Was wiele informacji zwrotnych. Piszecie! Jestem Wam za to ogromnie wdzięczna to daje takiego kopa do działania!

Czy zdarzają się sytuacje trudniejsze? Gdy ktoś jest niezadowolony? Zdarzają się, no pewnie! Przecież tylko ten co nic nie robi nie popełnia błędów. Wszystkie sytuacje konfliktowe staram się rozwiązać szybciutko i z jak najmniejszą stratą po Waszej stronie.

DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ!

Nasze piękne modelki

Każda z dziewczyn, które pozują do zdjęć to moja bliska koleżanka, przyjaciółka lub siostra 🙂 Autentyczne kobiety i sympatyczki HabyBaby/No Pewnie. Poznajcie je 🙂

Piszą o nas tu:

Kliknij w okładkę magazynu aby przeczytać:

Zapraszamy do naszego sklepu: Sklep – No Pewnie

Chcesz poczytać o codzienności prowadzenia marki modowej? Poczytaj BLOGA

ARCHIWUM:

Co oznaczała nazwa?

Nazwę marki HabyBaby czytamy po polsku to połączenie dwóch słów Haby (w dawnej polszczyźnie: sprzęty domowe, odzież , bielizna) i Baby (tu chciałam żeby było dwuznaczne – albo czytamy po polsku wtedy ubrania dla kobiet albo czytamy po ang i wtedy ubrania dla dzieci).

Logo – króliczek też jest podzielony na pół – trochę mięciutko i delikatnie, trochę nowocześnie i ostro.