23 sierpnia 2023r. blog założycielki marki No Pewnie

Zaczynam pisać bloga! To ja – Patrycja, założycielka marki No Pewnie. Od dziś, a mamy 23.08.2023r. będę pisała bloga! Po co? Ponieważ specjaliści od SEO doradzają, że warto. Widać, że prywata jest interesująca dla publiczności. Dzięki takim wpisom można budować społeczność. Dlatego, że mamy kryzys – a nie chcę aby on zgładził moją firmę. O czym będzie blog założycielki marki no pewnie? Głównie o codzienności prowadzenia marki modowej, o sukcesach i porażkach, o nowych pomysłach (nawet tych co nie uda się zrealizować). Jako ekshibicjonistka zapewne umieszczę tu również nieco prywatnego życia. Możesz poczytać – zapraszam 🙂

Mam świetną pracę – serio! Od tego trzeba zacząć – uwielbiam to, co robię. Każdego dnia mam możliwość tworzenia – a z moją kreatywnością jest to wręcz niezbędne do funkcjonowania. Doceniam to, w jaki sposób mogę pracować. Nie muszę nigdzie biec na odpowiednią godzinę, nie muszę tłumaczyć się szefowi, że jutro mnie nie będzie bo dziecko chore, nie muszę być w jednym miejscu przez 8 godzin – doceniam! Każdy wyjazd, każde wyjście w piękne miejsce jest pomocne w mojej pracy. Wtedy zbieram inspiracje, robię w tych miejscach zdjęcia, poznaję ludzi i ich potrzeby “ubraniowe”.

Wcześniej byłam nauczycielką w przedszkolu – lubiłam to! To bardzo wdzięczna praca z mnóstwem dobrej energii i wymagająca stałego zaangażowania. Czy byłam w tym dobra? Tak – działałam z całym sercem. W moim życiu pojawiło się szycie – jako odpowiedź na potrzeby materialne (czytaj: chciałam mieć ubrania na które mnie nie było stać). Od 2016 roku nareszcie mogłam nosić to, co sama sobie uszyłam. Później pojawiły się prośby od koleżanek: uszyj mi! Już wtedy odpowiadałam: No Pewnie! Tak to się zaczęło – a jak się potoczyło to będę opowiadać tutaj, na blogu.

Zdjęcie na dziś: ja i Sandra jako nauczycielki – zaangażowanie na full!

Patrycja założycielka marki no pewnie - nauczycielka