Dresówka i jersey – wzory to dzianiny wyprodukowane z najwyższej jakości przędzy bawełnianej. Dzianina niewyczuwalnym w dotyku nadrukiem cyfrowym, charakteryzującym się niezwykłą trwałością, intensywnością kolorów. Dzianina została poddana procesowi dodatkowego zmiękczania, co czyni ją niezwykle miękką w dotyku.

Dresówka – Gramatura: ok. 240/m2 Skład: 95 % Bawełna, 5 % Elastan

Jersey – Gramatura ok. 190 – 200/m2 Skład: 92 % Bawełna, 8 % Elastan

WZORY NA DRESÓWCE I JERSEY:

wybrane również na materiał kurtkowy

Kilka rad od nas:

  • W doborze odpowiedniego dla Ciebie wzoru mogę pomóc- odezwij się do projektantki przez messenger, e-mail lub zadzwoń. Jeśli chcesz zobaczyć trochę inspiracji jak można wykorzystać dany wzór zajrzyj tu: Inspiracje – No Pewnie
  • Jeśli nie masz odwagi nosić wyrazistych wzorów, jako fanka kolorowej energii polecam odważyć się na to, co się podoba i nie myśleć za dużo. Nasze wzory wyróżnią Cię z tłumu i sprawią, że poczujesz się pełna energii i wyjątkowa – przecież nikt nie ma takich ubrań! (no prawie nikt bo jednak trochę tych klientek mamy 😉 ) Zajrzyj również na nasze media społecznościowe – facebook i instragram oraz tiktok – często pokazujemy jak nosić nasze wzory, jak łączyć kolory i jak wykorzystać potencjał stylizacji.